Taburet SOUL šedá

Taburet SOUL šedá Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše... více informací »
Produkt bez obrázku
3 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet SOUL šedá Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše...

Taburet SOUL šedá

Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku, svou oblíbenou knihu, případně hračky, které by se jinak jen tak válely ladem po obývacím pokoji. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci se sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet SOUL využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Exkluzivní výrobek Taburet SOUL šedá od značky s dlouholetou tradicí Sconto můžete nakoupit tady teď za super peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 3 999 Kč.