Taburet NEVIS starorůžová

Taburet NEVIS starorůžová Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a... více informací »
Produkt bez obrázku
1 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet NEVIS starorůžová Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a...

Taburet NEVIS starorůžová

Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a okouzlí vás svou praktičností. Poskytne **místo na sezení i prostor pro unavené nohy**, hraje vyřeší rychlé usazení hostů a zároveň bude ozdobou každé místnosti. Za **otevíracím víkem** se ukrývá **úložný prostor**, který pomůže s uložením hraček, knížek nebo dek a oživí místo, kde trávíte svůj volný čas. **Potah sametového vzhledu** s ozdobným prošíváním je příjemný na dotek. **Praktické ucho ze syntetické kůže** usnadní manipulaci, takže ho můžete postavit prakticky kamkoliv a snadno dle potřeby přemístit. Taburet NEVIS je dostatečně univerzální a své uplatnění najde prakticky v jakémkoliv pokoji.

Hodně žádaný výrobek Taburet NEVIS starorůžová od známé kvalitní značky Sconto získáte v naší aktuální nabídce za extra cenu. Teď v akci 1 399 Kč.