Taburet NEVIS šedá

Taburet NEVIS šedá Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a okouzlí vás... více informací »
Produkt bez obrázku
1 399 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet NEVIS šedá Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a okouzlí vás...

Taburet NEVIS šedá

Funkční nábytek přece nemusí být nudný! Taburet NEVIS vnese do vašeho domova nádech luxusu a okouzlí vás svou praktičností. Poskytne **místo na sezení i prostor pro unavené nohy**, hraje vyřeší rychlé usazení hostů a zároveň bude ozdobou každé místnosti. Za **otevíracím víkem** se ukrývá **úložný prostor**, který pomůže s uložením hraček, knížek nebo dek a oživí místo, kde trávíte svůj volný čas. **Potah sametového vzhledu** s ozdobným prošíváním je příjemný na dotek. **Praktické ucho ze syntetické kůže** usnadní manipulaci, takže ho můžete postavit prakticky kamkoliv a snadno dle potřeby přemístit. Taburet NEVIS je dostatečně univerzální a své uplatnění najde prakticky v jakémkoliv pokoji.

Oblíbený kousek Taburet NEVIS šedá od této skvělé značky Sconto můžete získat momentálně na webu za super peníze. Ceny již od 1 399 Kč.