Taburet KOS krémová

Taburet KOS krémová Taburet KOS je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne **místo pro vaše... více informací »
Produkt bez obrázku
2 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet KOS krémová Taburet KOS je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne **místo pro vaše...

Taburet KOS krémová

Taburet KOS je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Poskytne **místo pro vaše unavené nohy** a zároveň nabízí praktické řešení **provizorního usazení hostů**. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. **Potahová tkanina** je nejen příjemná na dotek, ale navíc je **pokryta speciální ochrannou vrstvou**, která vytváří hydrofobní vrstvu, která chrání před rychlým prosakováním kapalin. Díky tomu máte čas odstranit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku. Snadná manipulace umožnuje taburet využít v jakékoli části vaší domácnosti. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby.

Tento diskontní produkt Taburet KOS krémová od této skvělé značky Sconto můžete pořídit právě teď v nabídce ve výhodné akci! Momentálně v akci za 2 599 Kč.