Taburet HAMILTON hnědo-šedá

Taburet HAMILTON hnědo-šedá Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne... více informací »
Produkt bez obrázku
4 599 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet HAMILTON hnědo-šedá Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne...

Taburet HAMILTON hnědo-šedá

Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku, svou oblíbenou knihu, případně hračky, které by se jinak jen tak válely ladem po obývacím pokoji. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet HAMILTON využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Hodně povedený produkt Taburet HAMILTON hnědo-šedá od této skvělé značky Sconto jednoduše naleznete tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nabídky od 4 599 Kč.