Taburet CEDAR červená/hnědá

Taburet CEDAR červená/hnědá Kromě praktického využití bude taburet CADAR i skvělým designovým doplňkem do interiéru.... více informací »
Produkt bez obrázku
3 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Taburet CEDAR červená/hnědá Kromě praktického využití bude taburet CADAR i skvělým designovým doplňkem do interiéru....

Taburet CEDAR červená/hnědá

Kromě praktického využití bude taburet CADAR i skvělým designovým doplňkem do interiéru. Skvěle zapadne do interiérů zařízených v koloniálním, případně orientální stylu. Základ tvoří **bytelná konstrukce ze dřeva**, jež doplňují **masivní zdobené nohy**. Čalounění křesla tvoří **kombinace syntetické kůže a hladké tkaniny**. Taburet poskytne **místo pro vaše unavené nohy** a zároveň nabízí praktické **řešení provizorního usazení hostů**. Pokud na taburet položíte tác, lze využít i jako odkládací stolek na nápoje. V kombinaci s pohovkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Propojením taburetu CEDAR s křeslem získáte zase společníka k televizi, ke čtení knihy nebo prostě jen k odpočinku.

Velmi žádaný výrobek Taburet CEDAR červená/hnědá od této skvělé značky Sconto máte možnost sehnat aktuálně opravdu levně! Aktuálně výhodně za 3 899 Kč.