Sedací souprava MALAGA IV levá/šedá

Sedací souprava MALAGA IV levá/šedá Sedačka, která vás usadí. Tak by se dala jednoduše popsat sedací souprava MALAGA IV. Tahle... více informací »
Produkt bez obrázku
36 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Sedací souprava MALAGA IV levá/šedá Sedačka, která vás usadí. Tak by se dala jednoduše popsat sedací souprava MALAGA IV. Tahle...

Sedací souprava MALAGA IV levá/šedá

Sedačka, která vás usadí. Tak by se dala jednoduše popsat sedací souprava MALAGA IV. Tahle kráska skrývá nejedno tajemství. **Reprezentativní vzhled a praktické funkce**, které snadno přizpůsobíte aktuálním potřebám, jsou největšími přednostmi této sedačky. Oblé tvary v kombinaci s polohovacími **podhlavníky** a **relaxační funkcí rohového elementu** zajistí, že si příjemný pocit z relaxace užijete na maximum. Poskytne vám komfortní měkké sezení pro vás i návštěvu. Poradí si i s tím, když přeroste návštěva přátel nebo rodiny, někdy v neočekávané provizorní nocování. Snadným mechanismem ji rozložíte na prostorné lůžko pro občasné přespání. Vyobrazená potahová látka ložné plochy se může lišit od uvedené fotografie, kvalita lůžka je však stejná. **Velkorysý úložný prostor** v otomanu a sedáku poskytne útočiště nejen pro lůžkoviny, které budete mít v případě potřeby hned po ruce, ale můžete ho využít variabilně podle potřeby. **Kovové nožky** působí nejen elegantně, ale oceníte je i z praktického hlediska. **Celočalouněné provedení** vám dopřeje luxus vybrat si, jestli bude sedačka MALAGA IV stát i stěny nebo v prostoru. Ať už ji umístíte kamkoliv, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby.

Tento nejprodávanější produkt Sedací souprava MALAGA IV levá/šedá od značky s dobrým jménem Sconto lze zakoupit ještě dnes za výborné peníze. Ceny již od 36 999 Kč.