Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá, levá

Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá, levá Moderní design, funkční provedení a zaručené pohodlí. To jsou hlavní atributy... více informací »
Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá
Značka: Sconto
33 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá, levá Moderní design, funkční provedení a zaručené pohodlí. To jsou hlavní atributy...

Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá, levá

Moderní design, funkční provedení a zaručené pohodlí. To jsou hlavní atributy sedací soupravy NAT. Konstrukce je z dřevěných materiálů a pěny nabízí měkké, komfortní sezení. **Variabilně umístitelná opěrka hlavy** vám dopřeje potřebnou oporu při odpočinku a vy si můžete užívat relaxaci na maximum. Velkou předností této sedačky je její **potahová tkanina**, jejíž vlastnosti ocení nejen rodiče malých dětí nebo milovníci zvířecích mazlíčků. Tkanina je pokryta speciální ochrannou **hydrofobní vrstvou**, která **chrání před rychlým prosakováním kapalin**. Tím se zabrání tomu, aby tkanina okamžitě absorbovala vodu, což způsobí kondenzaci kapaliny na povrchu tkaniny. Sedačku lze také rozložit i na spací plochu a využít ji jako **lůžko pro příležistné přespání**. Nechybí ani **úložný prostor v otomanu**, který poskytne místo na polštáře a přikrývky. **Celočalouněné provedení** vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. Sedací souprava NAT se dokáže postarat o vaši pohodu v mnoha situacích. Ať už při posezení s přáteli, u sledování filmu, při četbě vaší oblíbené knihy, nebo při poslechu hudby.
Hodně žádaný produkt Sconto Sedací souprava NAT jde sehnat pohodlně tady na našich stránkách umístěný v sekci sedací soupravy. Mrkněte na podobné produkty z naší rubriky za super peníze!

Tento velmi žádaný produkt Sconto Sedací souprava NAT tmavě šedá, levá od oblíbené značky se zárukou kvality Sconto najdete momentálně na webu za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za super cenu 33 999 Kč.