Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202×217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202x217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20... více informací »
Sconto Rohová kuchyňská sestava
Značka: Sconto
23 999 Kč46 999 Kč Sleva -48%
Ověřit dostupnost »
Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202x217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20...

Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202×217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20 splní hravě požadavky každé moderní hospodyňky. Dispoziční řešení do L vyčaruje plně funkční kuchyni i na malém prostoru. Uspořádání jednotlivých zón kuchyňské linky zajistí pohodlnou přípravu pokrmů i následný úklid. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků. Hodně oblíbený výrobek Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN máte možnost pořídit bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené sekci kuchyňské linky. Získejte ostatní kusy z této oblíbené sekce za skvělou cenu. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní zboží značky Sconto. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento výrobce Sconto dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Tento kvalitní kus Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B20, 202x217 cm dub alicante/bílá vysoký lesk od známé společnosti Sconto je k dostání v naší nabídce trvale výhodně. Nyní můžete mít za 23 999 Kč.