Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217×217 cm dub alicante

Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217x217 cm dub alicante Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18 s dispozičním... více informací »
Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18
Značka: Sconto
27 999 Kč55 999 Kč Sleva -50%
Ověřit dostupnost »
Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217x217 cm dub alicante Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18 s dispozičním...

Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217×217 cm dub alicante

Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18 s dispozičním řešením do L šetří prostor a získáte díky němu pracovní plochu navíc. Funkční uspořádání jednotlivých zón kuchyňské linky zajistí pohodlnou přípravu pokrmů i následný úklid. Horní část je tvořena praktickými skříňkami v nadstandartní výšce 100 cm, kde uložíte pohodlně a přehledně vše, co potřebujete. Spodní část tvoří spodní skříňky klasické, popřípadě kombinace se šuplíky s tichým dovíráním. Otevírání dvířek je univerzální, proto si můžete nastavit levostranné nebo pravostranné otevírání. Kuchyňská linka FACHMAN B18 je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina a proti případnému mechanickému poškození ji chrání ABS hrany. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, bez osvětlení a doplňků. Tento exkluzivní produkt Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217×217 cm dub alicante můžete sehnat právě teď na našich stránkách v populární sekci kuchyňské linky. Získejte ještě ostatní výrobky z této známé rubriky za nejlepší ceny. Věhlasná značka Sconto má velmi kvalitní produkty. Však to vidíte sami! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Sconto. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Sconto Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B18, 217x217 cm dub alicante od dodavatele kvalitních produktů Sconto jednoduše získáte tady nyní v akci. Nyní za akční cenu 27 999 Kč.