Sconto Matrace OLIVIA 120×200 cm

Sconto Matrace OLIVIA 120x200 cm Cenově dostupná pružinová matrace OLIVIA typu Bonell je zárukou vašeho zdravého spánku. Velkou... více informací »
Sconto Matrace OLIVIA 120x200
Značka: Sconto
5 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Sconto Matrace OLIVIA 120x200 cm Cenově dostupná pružinová matrace OLIVIA typu Bonell je zárukou vašeho zdravého spánku. Velkou...

Sconto Matrace OLIVIA 120×200 cm

Cenově dostupná pružinová matrace OLIVIA typu Bonell je zárukou vašeho zdravého spánku. Velkou předností tohoto typu matrace je vysoká prodyšnost. Díky neustálé cirkulaci vzduchu je matrace odolná proti výskytu roztočů, plísní a bakterií. Jednotlivé pružiny typu Bonell jsou vzájemně propojeny a fungují na principu spolupráce. Po stlačení jedné pružiny, reagují na tento vliv tedy i ostatní pružiny v jejím blízkém okolí. Matrace s výškou 16 cm snese také vysokou zátěž, nosnost až do 130 kg. Dalšími výhodami jsou tvarová stálost a dlouhá životnost. Pružiny jsou zasazeny do povrchových vrstev z pěny Eliocell, která má na základě svého materiálového složení velmi dobré kopírovací vlastnosti a vysokou pevnost. Prošívaný potah Standard lze rozdělit zipem na dvě samostatné poloviny – pro snadnější manipulaci. Potah lze prát do 60 ˚C.

Tento unikátní kus Sconto Matrace OLIVIA 120x200 cm od populárního výrobce Sconto lze získat aktuálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Za bezkonkureční cenu 5 499 Kč.