Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale... více informací »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19
Značka: Sconto
16 999 Kč33 999 Kč Sleva -50%
Ověřit dostupnost »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale...

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto toužíte po praktické, moderní sestavě, kde by byla radost vařit? S kuchyňskou linkou FACHMAN B19 to bude trefa do černého. Tato sestava má vše, co potřebujete. Nejen, že v ní pohodlně a přehledně uložíte vše, co potřebujete, ale zároveň byla sestavena tak, aby vám vaření přinášelo radost. Horní část je tvořena praktickými výklopnými skříňkami, spodní část tvoří spodní skříňky klasické, popřípadě kombinace se zásuvkou. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků. Žádaný kus Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk lze sehnat prostě na stránkách ve známé sekci kuchyňské linky. Nyní můžete koupit další kusy ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Tento neodolatelný výrobek Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk od značky s dobrým jménem Sconto jde koupit u nás nyní za parádní cenu! V akci za 16 999 Kč.