Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/béžová

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/béžová Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto... více informací »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN
Značka: Sconto
16 999 Kč31 999 Kč Sleva -46%
Ověřit dostupnost »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/béžová Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto...

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/béžová

Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto toužíte po praktické, moderní sestavě, kde by byla radost vařit? S kuchyňskou linkou FACHMAN B19 to bude trefa do černého. Tato sestava má vše, co potřebujete. Nejen, že v ní pohodlně a přehledně uložíte vše, co potřebujete, ale zároveň byla sestavena tak, aby vám vaření přinášelo radost. Horní část je tvořena praktickými výklopnými skříňkami, spodní část tvoří spodní skříňky klasické, popřípadě kombinace se zásuvkou. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků.

Vynikající produkt Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/béžová od naší známé značky Sconto snadno můžete pořídit u nás za výprodejovou cenu. V akci od 16 999 Kč.