Šatní skříň FILANT bílá/dub sonoma

Šatní skříň FILANT bílá/dub sonoma Moderní šatní skříň FILANT sestává z bílého korpusu a 2 posuvných dveří, které... více informací »
Produkt bez obrázku
Šatní skříň FILANT bílá/dub sonoma Moderní šatní skříň FILANT sestává z bílého korpusu a 2 posuvných dveří, které...

Šatní skříň FILANT bílá/dub sonoma

Moderní šatní skříň FILANT sestává z bílého korpusu a 2 posuvných dveří, které jsou každá sestaveny ze dvou panelů, v kombinaci bílé barvy a dekoru dubu sonoma. Vnitřní úložný prostor, o hloubce 59 cm, je symetricky rozdělen na dvě stejně velké části a se stejným vybavením uvnitř. V každé z nich se tedy nachází šatní tyč a nad ní je vložená police s maximálním možným zatížením do 5 kg. Nabízí se také možnost dokoupení dalších polic a jednoduchým způsobem tak obohatit a uzpůsobit úložný prostor. Díky svým rozměrům a posuvným dveřím je skříň ideálním řešením také do menších místností a zároveň do místností s níže umístěným stropem. Skříň je vyrobena z odolného dřevěného laminovaného materiálu, pro který je typický snadný způsob údržby a dlouhá životnost. Celkový vzhled dotváří nenápadným způsobem lišty v barvě kovu. Snadná a rychlá montáž.

Diskontní produkt Šatní skříň FILANT bílá/dub sonoma od dodavatele s dlouholetou historií Sconto snadno seženete na našich stránkách za outletovou cenu! V současnosti za 5 999 Kč.