Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý

Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří... více informací »
Produkt bez obrázku
Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří...

Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Prostorná 3dveřová šatní skříň ANGEL 22 poskytuje rozmanitě členěný vnitřní úložný prostor s hloubkou 60 cm. Vnitřní prostor je rozdělen na 3 separátní části, z nichž v prostřední části je 5 vložených polic, při rovnoměrném zatížení unese každá až do 5 kg, a v bočních částech se nachází celkem 4 šatní tyče. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem. Snadná a rychlá montáž.

Akční produkt Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý od oblíbené značky se zárukou kvality Sconto jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Akční cena již od 13 299 Kč.