Pohovka VOSS 2 modrá

Pohovka VOSS 2 modrá Dvoumístná pohovka VOSS je spojením modernosti a klasické elegance. Poskytne komfortní sezení a stane se... více informací »
Produkt bez obrázku
13 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka VOSS 2 modrá Dvoumístná pohovka VOSS je spojením modernosti a klasické elegance. Poskytne komfortní sezení a stane se...

Pohovka VOSS 2 modrá

Dvoumístná pohovka VOSS je spojením modernosti a klasické elegance. Poskytne komfortní sezení a stane se skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Díky potahu sametového vzhledu se budete cítit na pohovce přímo královsky. Celočalouněné provedení vám umožní pohovku umístit do prostoru nebo ke stěně, tak jak vám dovolí dispozice obývacího pokoje. Dřevěné nožky zajistí pohovce stabilitu a usnadní udržení pořádku pod pohovkou. V kombinaci s křeslem nebo taburetem stejnojmenné kolekce vytvoříte příjemné, reprezentativní, odpočinkové místo.

Tento neodolatelný produkt Pohovka VOSS 2 modrá od společnosti Sconto jednoduše získáte bezpečně online za výborné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 999 Kč.