Pohovka TOKIO modrá

Pohovka TOKIO modrá Pohovka TOKIO působí něžným a originálním dojmem. Díky svému zpracování vnese do vaší domácnosti... více informací »
Produkt bez obrázku
13 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka TOKIO modrá Pohovka TOKIO působí něžným a originálním dojmem. Díky svému zpracování vnese do vaší domácnosti...

Pohovka TOKIO modrá

Pohovka TOKIO působí něžným a originálním dojmem. Díky svému zpracování vnese do vaší domácnosti nádech noblesy. Bezpochyby oceníte její variabilitu, kdy ji můžete rozložit do lůžka v případě, že u vás potřebuje přespat návštěva. Sedák je tvořen pružinovým jádrem s polyuretanovou pěnou. Zádové polštáře jsou ozdobeny drobnými knoflíky s kamínky. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. Sametově hebká potahová látka je pokryta speciální ochrannou vrstvou, která chrání povrch před rychlým prosakováním kapalin. Z odpolední siesty nebo večerního relaxace vás tedy nevyruší ani rozlitá káva. Protože odstranit skvrnu nebylo nikdy jednodušší. Díky hydrofobní vrstvě budete mít při případné nehodě čas rozlitou kapalinu pomocí hadříku nebo papírového ručníku jemně setřít. Ať už pohovku TOKIO umístíte do prostoru nebo ke stěně, stane se ozdobou vaší domácnosti.

Ve slevě tento výrobek Pohovka TOKIO modrá od oblíbené značky Sconto lze pořídit v aktuální nabídce za výprodejovou cenu! Za bezkonkureční cenu 13 999 Kč.