Pohovka LUCA-SE 140 béžovo-šedá

Pohovka LUCA-SE 140 béžovo-šedá Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení... více informací »
Produkt bez obrázku
21 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka LUCA-SE 140 béžovo-šedá Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení...

Pohovka LUCA-SE 140 béžovo-šedá

Pohovka LUCA-SE 140 k vám vnese kouzlo domácí pohody. Svou velikostí poskytne komfortní sezení vám i návštěvě. Právě v malých domácnostech nebo studentských bytech bude svým atraktivním vzhledem nejen ozdobou, ale také praktickým, funkčním společníkem. Zádové a dekorační polštářky poskytnou měkkou oporu těla a zároveň jsou decentním stylovým doplňkem. Polohovatelné opěrky se postarají o dodatečné pohodlí. Ani návštěva přátel, která někdy přeroste v neočekávané provizorní nocování, není problém. Sedačka se během chvilky promění v lůžko pro příležitostné přespání. Pohovka není určena k umístění do prostoru. Umístěním blízko stěny vytvoříte příjemný kout a pohovka LUCA-SE 140 se tak stane skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci.

Unikátní a oblíbený produkt Pohovka LUCA-SE 140 béžovo-šedá od značky s dlouholetou tradicí Sconto lze získat aktuálně na webu v bezva akci. Ceny od 21 999 Kč.