Pohovka KAIRO 2 žlutá

Pohovka KAIRO 2 žlutá Pohovka KAIRO 2 vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí... více informací »
Produkt bez obrázku
9 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka KAIRO 2 žlutá Pohovka KAIRO 2 vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí...

Pohovka KAIRO 2 žlutá

Pohovka KAIRO 2 vnese do vašeho domova prvky skandinávského stylu a pověstnou útulnost. Pohodlně usadí vás i návštěvu. Pohovka nabízí komfortní sezení a bude slušet menšímu obýváku. Vysoké nožky z masivního dřeva usnadní udržení pořádku pod pohovkou a navíc díky nim vypadá pohovka vzdušně a elegantně. Záda jsou potažena originální tkaninou, takže gauč můžete umístit do prostoru. Ať už tedy postavíte pohovku KAIRO 2 ke stěně nebo do středu místnosti, stane se ozdobou vaší domácnosti. V kombinaci s křeslem KAIRO získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby.

Tento nejprodávanější kus Pohovka KAIRO 2 žlutá od přední značky Sconto je k dispozici právě teď za báječnou cenu. Cenově vychází na 9 999 Kč.