Pohovka BRODY 2 černá

Pohovka BRODY 2 černá **Dvoumístná pohovka** BRODY 2 poskytne zázemí pro posezení a relaxaci **pro váš obývák, pracovnu nebo... více informací »
Produkt bez obrázku
11 199 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka BRODY 2 černá **Dvoumístná pohovka** BRODY 2 poskytne zázemí pro posezení a relaxaci **pro váš obývák, pracovnu nebo...

Pohovka BRODY 2 černá

**Dvoumístná pohovka** BRODY 2 poskytne zázemí pro posezení a relaxaci **pro váš obývák, pracovnu nebo vstupní recepci**. Všude tam oceníte její moderní design a funkčnost v interiéru. Kombinace **potahu ze syntetické kůže** a **chromované nožky** vytváří dostatečně **reprezentativní prostor pro usazení hostů**. O jejich pohodlí se postará měkké pěnové jádro a pevné **područkové polštáře**. Vysoké kovové nožky oceníte i z praktického hlediska. Usnadní vám udržení pořádku pod pohovkou. **Celočalouněné provedení** vám dopřeje luxus, rozhodnout se zda ji umístíte ke stěně nebo do středu místnosti. Pohovku BRODY 2 využijete jako solitér, můžete ji ale doplnit o další pohovku nebo taburet a získat tak dodatečné místo pro usazení v jednotném designu.

Kvalitní produkt Pohovka BRODY 2 černá od známého výrobce Sconto pořídíte již dnes za výprodejovou cenu. Akční cena od 11 199 Kč.