Pohovka BELISSA šedá

Pohovka BELISSA šedá Hledáte prostor pro relaxaci, který se stane střebodem vašeho obývacího pokoje? Pohovka BELISSA je... více informací »
Produkt bez obrázku
12 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Pohovka BELISSA šedá Hledáte prostor pro relaxaci, který se stane střebodem vašeho obývacího pokoje? Pohovka BELISSA je...

Pohovka BELISSA šedá

Hledáte prostor pro relaxaci, který se stane střebodem vašeho obývacího pokoje? Pohovka BELISSA je ideálním řešením pro menší domácnosti, případně garsoniery. Nabízí prostor pro posezení a odpočinek pro 2 osoby. **Volně ložené polštáře různých velikostí** přímo vybízejí k relaxaci. Pohovka disponuje **rozkládacím mechanismem se sklopnými zády**. Během chvilky tak vytvoříte **lůžko pro příležitostné přespání**. Využít můžete také **úložný prostor pod sedákem**, který poslouží například pro uschování lůžkovin. **Zadní část pohovky je čalouněna potahovou tkaninou** a tím je gauč ještě více flexibilní, co se umístění týče. Ať už pohovku BELLISA umístíte je stěně nebo volně v prostoru, bude vždy připravena kdykoli uvítat hosty, ale i dopřát vám potřebný komfort při čtení knihy, sledování filmu nebo poslechu hudby.

Tento kvalitní a levný produkt Pohovka BELISSA šedá od dodavatele se skvělou pověstí Sconto jednoduše můžete pořídit na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 12 999 Kč.