Mega pohovka CEDAR červená/hnědá

Mega pohovka CEDAR červená/hnědá Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci... více informací »
Produkt bez obrázku
24 999 Kč
Ověřit dostupnost »
Mega pohovka CEDAR červená/hnědá Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci...

Mega pohovka CEDAR červená/hnědá

Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci extravagantního stylu. Skvěle **zapadne do interiérů zařízených v koloniálním, případně orientálním stylu**. Základ tvoří **bytelná konstrukce ze dřeva**, jež doplňují **masivní zdobené nohy**. U pohovky oceníte především **nadstandartní hloubku sedu**, což zaručuje vysoký komfort i při delším odpočinku. Hlavní část tvoří **odnímatelné velké polštáře spolu s dekoračními polštářky**, do kterých se můžete zabořit a relaxovat. Pohodlné čalounění je tvořeno **kombinací syntetické kůže a hladké tkaniny**. **Zadní strana pohovky je také čalouněná**, takže pohovka si najde své místo kdekoliv v prostoru. Pohovku CEDAR **lze kombinovat s taburetem, případně křeslem**. Tím můžete vytvořit zázemí pro relaxaci pro více osob v jednotném designu.

Povedený produkt Mega pohovka CEDAR červená/hnědá od výrobce se zárukou kvality Sconto jednoduše můžete získat u nás právě výhodně. Stojí teď u nás 24 999 Kč.