Křeslo SOLANO šedohnědá

Křeslo SOLANO šedohnědá Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje... více informací »
Produkt bez obrázku
9 899 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo SOLANO šedohnědá Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje...

Křeslo SOLANO šedohnědá

Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje **výrazné prošití zadové opěrky**. Maximální pohodlí zaručí **opěrka hlavy a vyšší područky**. **Integrovaný úložný prostor pod sedákem** je příjemný bonus tohoto křesla**Kovové nožky** vytváří jemně odlehčený vzhled. Nožky oceníte i z praktické stránky. Prostor pod křeslem zůstává snadno dostupný, tak i podlaha pod ním se snadno udržuje v čistotě. Spolu s taburetem vytvoříte příjemný kout pro chvíle relaxace s knihou. Křeslo SOLANO lze nakombinovat se stejnojmennou sedačkou a vytvořit tak ve vašem obýváku oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.

Tento výjimečný produkt Křeslo SOLANO šedohnědá od našeho předního výrobce Sconto lze nakoupit online trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 9 899 Kč.