Křeslo NATALIA patchwork

Křeslo NATALIA patchwork Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se... více informací »
Produkt bez obrázku
8 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo NATALIA patchwork Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se...

Křeslo NATALIA patchwork

Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane úžasným doplňkem vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s dobrou knihu. Vaše pohodlí je pro nás prioritou. Proto kromě standardního polstrování je sedák extra vypolstrován dvěma vrstvami studené a polyuretanové pěny, která drží tvar a pružnost sedáku. Na komfortu přidají i pružiny typu faliste, které celkově podporují funkčnost pružné pěny. Opěrák křesla zdobí spoustu vypínacích knoflíků, které přidávají na retro vzhledu křesla. Nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a kostra je vyrobena z masivního dřeva. Nosnost křesla je 150 kg.

Levný výrobek Křeslo NATALIA patchwork od výrobce se zárukou kvality Sconto snadno můžete najít zde teď se slevou! Momentálně v akci za 8 499 Kč.