Křeslo FIORD 1 šedá

Křeslo FIORD 1 šedá Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s... více informací »
Produkt bez obrázku
14 499 Kč
Ověřit dostupnost »
Křeslo FIORD 1 šedá Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s...

Křeslo FIORD 1 šedá

Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s pěnovým jádrem** poskytuje vysoký komfort sezení. **Potahová tkanina z pravé kůže** s charakteristickým prošíváním i detaily jako vysoké **kónické nohy z masivního dubu** vytváří celkový elagantní a reprezetativní vzhled křesla. Křeslo je **čalouněné ze všech stran** a vynikne tedy i ve volném prostoru. Křeslo FIORD 1 vás okouzlí vás **tvarovou jednoduchostí a elegantností** a báječně zapadne do retro i moderně pojatého bydlení. Ať už ho postavíte jako solitér nebo ho nakombinujete s pohovkou, bude vašemu obýváku slušet.

Vynikající výrobek Křeslo FIORD 1 šedá od známé společnosti Sconto jednoduše seženete na našich stránkách nyní za outletovou cenu! Nyní za 14 499 Kč.