DM skříně  skříně a nábytek na míru   

Žaluzie
Žaluzie a stínící technika

 


Naleznete u nás široký sortiment žaluzií do oken, plastových dřevěných i hliníkových. Samozřejmostí jsou žaluzie do střešních oken nebo dnes oblíbené bambusové a jiné dřevěné žaluzie.

 

Žaluzie do oken - Isotra systém

 

 

 

 

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken.Žaluzie Isotra system je vhodná pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna.

 

 

 

 

Provedení lamel:

- lamela šíře 25 mm
- lamela šíře 25 mm celostínící (bez viditelných prostřihů)
- lamela šíře 16 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vertikální žaluzie

Charakteristika vertikálních žaluzií

 

 

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.


 

 

 

Látky pro vertikální žaluzie

Charakteristika:
- nová kolekce obsahuje 90 látek různých barev a struktur (100% polyester,
100% skleněné vlákno, 55% bavlna + 45% polyester)
- vedle klasických (Shantung, Roma, Itaca, ...) nabízíme látky vhodné k zatemnění
obrazovek počítačů (Reflex 80, Reflex Hilite - 100% nehořlavý polyester)
- šíře 127 mm, 89 mm

 

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Bambus je travina, jejíž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah, a nejnověji i při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a neobyčejnou tvrdost. Sám materiál napovídá, že tytožaluzie je možno použít i ve vlhkostně a teplotně nestabilních avšak větraných prostorách (wc, koupelny, zimní zahrady).

Provedení

Žaluzie jsou vhodné k montáži na všechny druhy oken i pro interiérovou instalaci. Lamely nabízíme v šířích 25 mm a 50 mm. Objednatelné boční vedení v silonové struně může žaluzii fixovat i k výklopným rámům. Ovládání žaluzií řetízkem nebo tyčkou a šňůrou je jednoduché, velmi sympaticky identifikovatelné a absolutně neporuchové. Komponenty jsou vybírány s maximálním důrazem na jejich dlouhou životnost a skvělou funkčnost.

Materiál

Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než podobná použitá pro výrobu žaluzií dřevěných), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá a odolná. Lamela je spojena lepením - ve smyslu spárovky. Tímto lepením je docíleno maximální tvarové stálosti. Lamela se nekroutí, neprohýbá, apod. Změny tvaru v závislosti na změně vlhkosti (ponořením do vody) jsou všemi směry pod hodnotu 1,9 % (délka 0,11 %).

Barvy

 

Bambus nesaje běžná mořidla užívaná pro standardní dřeviny. čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou „anti UV“ úpravou zaručují dlouhodobou stálobarevnost.

 

 

 

Pro poptávku nás kotaktujte